Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý mikrofon

Zdravím,
po nainstalování win 10 mám strašně slabý mikrofon. Bohužel jsem v zahraničí a nevím co s tím. Když používám Skype musím neskutečně křičet, aby mě bylo slyšet. Stejné to je, když připojím sluchátka s mikrofonem.

Snažila jsem se něco najít na internetu, ale nějak se mi nedaří, všechny rady jsou podobné (a neúčinné). Já mám úroveň mikrofonu naplno. Je tu Realtek High Definition Audio. Vzhledem k tomu, že o počítačích nic nevím, neexistuje nějaká kouzelná aplikace, kterou když nainstaluji, bude mi mikrofon normálně fungovat?

Nebo někdo nějakou radu?

Předem díííky!

1) Pravym tlačítkem myši vpravo dole na ikonu zvuku -> zvuky
2) Záložka nahrávání
3) Pravym tlačítkem myši na mikrofon -> vlastnosti
4) 3. záložka (úrovně) -> posuvník doprava

Také se podívej na nastavení přímo v aplikaci skype (zda tam není tlumený zvuk).

Prejdi si všetky možnosti nastavenia čo tam nájdeš. Častokrát to pokazia aj také "vylepšenia" ako potláčanie šumu, zosilňovanie hlasu, a podobné hovadinky. Skús to povypínať. A posledná možnosť, stiahnuť si ovládače k zvuku priamo od výrobcu, podľa typu nb