Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skladanie pc/kompabilita

Bože ja nevieeem..poprosil ma, aby som tu napísal len z dôvodu či je to kompabilitné, to čo tam má stojí tak tipom tak 750€, ale znova, ak mu pošlem inú zostavu, akurát ho to naserie. Najprv riešme či všetko do seba zapadá a nerozpadne sa to (technicky) do týždňa, potom môžme podľa záujmu zmenu komponentov.

Napíšu to takto, ano pojízdné to bude, ovšem jeto procesorově zastaralé/žravé a blíží se konec FX platformy, takže bych to už v současnosti nekoupil.
(pokud klekne za rok či dva deska tak bude vymalováno)

Jinak za podobné peníze/750-800 € lze pořídit toto -

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP0137C601 1WQQ0137DV012ZHT013BWC013B6S010WXU013D5U011O1X01

(herní vyšší střed a hlavně nižší spotřeba a možnost upgrade pokud bude potřeba)