Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se spuštěním pc

ZdraVÍM DNES jsem si složil pc a po zapnutí šel a po restartu nebo když ho zapnu znovu vyskočí na display od desky Code 62 což je Installation of the PCH runtime Services ...deskA je to Asus Maximus VIII Ranger..díky za radu

Daj dosku na stol (aby si vylucil skraty na kejs, ktore tam mozno mas ked si dal blbo distacky), zapoj zdroj a monitor a len klavesnicu do jedneho USB portu, nic viac. Zapnes to spojenim PWR pinov. Funguje to spravne a stale po kazdom zapnuti? Ak ano tak potom pridavas dalsie veci, ak nie tak vyber aj klavesnicu, ak nic tak skusit do BIOSu defaults, pripadne flashnut BIOS, alebo je vadna doska.

Uz to mas vybrate na stole a zapojenu len klavesnicu a nic viac?
Mas v biose zobrazene to cislo najnovsej verzie? Pred tym flashovanim to blbo stejne?
Tvoj problem vypada jak chyba starsich verzii chipsetu riesil to BIOS, ale prejavuje sa to len ked pocas resetovania pustis USB klavesu (napr. enter po save&exit apod), skus klavesu drzat a nepustit napr. dalsie 3sekundy. Ale mozes na to srat ked nainstalis Windows tak sa to bude restartovat normalne, ten problem je len pri restarte z BIOSu alebo dosu a ak pri tom pustas klavesu.
Mozno je u teba ale problem v niecom inom.
P.S. a nemusis vyberat baterku, len vypni vypinac na zdroji 10sekund. Potom to znova nabehne normalne?

na stole to nemám ale mám zapojenou jen klavesnici.nic víc verze před tím byla 14...tted je verze 17.. v biosu a aji když t ovypnu na tych 10 sec tak tam naskočí 62 prostě jen po vyjmutí baterie to jde..a co se tyče windowsu ten tam už mám na disku a aji když z pc dam reset tak to pak nenaskočí.