Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iSO pro PC

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat jestli jde nějak nainstalovat iOS do PC, abych si mohl vyzkoušet jaké to je mít Apple.

Děkuji

nainstalovat ti to po malich tazkostiach pojde ten operacny system ale problem bude v ovladačoch ! Ovladace na tvoju dosku, lan, zvuk, a grafiku asi tak lahko nenajdes....pravdepodobne ani nenajdes.
A mimochodom v nadpisu mas zle napisane = NE iSO ale iOS.