Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita RAM

Dobrý deň, rád by som "upgradol" moju zostavu o ďalších 8GB Ram a narazil som na možnosť obstarania KHX1600C9D3K2/8GX(XMP). Teraz mám na mojej základnej doske Asus H97-Plus tieto: KHX1600C9D3P1K2/8G podľa stránky Asusu by mali byť tie nové kompatibilné s doskou no budú môcť spoločne bežať ? Najväčší problém vidím v tom, že KHX1600C9D3K2/8GX(XMP) bežia na 1.65V a moje staré na 1.5V pri časovaní 9-9-9-27 ale nové pri zmene voltáže na 1.5V vraj pobežia na 11-11-11 bude ich možné i tak skombinovať ?

Alebo nové Kingston Savage by mohli pasovať? Nie sú síce napísané ako kompatibilné na stránkach asusu (pretože ju neaktualizujú) ale majú rovnakú frekvenciu 1600Mhz, 1.5V aj časovanie je 9-9-9 ?