Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení dvou monitorů [vga]

Ahoj,

Mam jeden monitor s připojením přes VGA ke grafický kartě, a zachvíli budu mít další monitor , který má ale také myslím jen VGA připojení. Když připojim ten novej na grafickou kartu a ten starej na zakladovou desku, tak bude ten novej využivat dedikovanou grafickou kartu a ten starej integrovanou ? :D Pude to vůbec ? Eště mě napadlo že bych si koupil redukci VGA>DVi a připojil jeden z monitorů do dvi portu na graficky karte a druhej pres vga na grafickou kartu.

Díky

Ako uz pisal HORE kolega to stym zapojenim monitorov a kazdy do inej VGA ti nepojde.
Musis mat tie monitory zapojene vsetky do JEDNEJ vga aby ti isly. Pretoze tebe sa zapina stale iba jedna VGA a nie dve naraz!
Takze ak by si to zapojil tak ako to ty chces tak jeden monitor by si mal obraz a na tom druhom nemal ziadny.

kus opravím, zapojiť do 2 VGA na jednej grafickej karte môže, nesmie do 2 rôzných grafických kariet,... to je rozdiel, VGA - IGP se počíta ako iná grafická karta než PCIe karta na ktorej môžu byť klidne aj 3 dalšie VGA. záleží od karty.