Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s driverem grafické karty

Zdravím

včera mi od amd vyskočilo na notebooku upozornění, že mám updatovat driver grafické karty a potom restartovat pc. Ale po restartu mi nešel externí monitor připojený přes hdmi (pc mi hlásí, že ten monitor prostě připojený není). Když jsem se pokoušel problém hledat v tom driveru, vyskočila mi hláška, že buď žádný amd driver nemám, nebo je chybně nainstalovaný.

Tu hlášku jsem pohledal a zkusil co tam říkají - pomocí programu DDU jsem ty drivery odinstaloval a nové nainstaloval manuálně, nebo s pomocí "AMD autodetect utility".

Pořád po restartu dostávám tu samou hlášku "no amd graphics driver is installed or the amd driver is not functioning properly"

Mám notebook Acer Aspire V5-516G
s grafikou AMD Radeon R7 M265
a OS W10 64-bit

Jsem vděčný za každou pomoc, díky.

včera mi od amd vyskočilo na notebooku upozornění

Nic takového by ti v PC/notebooku nevyskakovalo, kdyby sis iniciativně nenainstaloval blbosti.
Do noťasu si nainstaluj jenom ty ovladače, které jsou k němu určené (tzn. z webu výrobce noťasu)!
Tu blbinku "hlídač ovladačů" vyhoď.