Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si založit stránky s doménou .net?

Heh .. prosím vás ja jaké adrese si muzu zalozit internetova stranky aby místo .cz bylo .net ..? Já to porad nemuzu zjistit . jako je napr .. Mp3snadruhou.NET .. jaká je adresa tohoto serveru ? Dík

Změna předmětu, původně: Internetova stranky (host)

U někoho si jí zaregistruješ (většinou to zařídí přímo webhositing) a tomu se řiká "registrátor" u toho máš tak zvanej DNS záznam a tam jsou napsány servry, kde skutečně máš stránky umístěny. Firma od hosingu je často i registrátorem a o všechno se postaraj, takže se stačí zaregistrovat a dotalčit jim prachy (většinou převodem s nějakým variabilním číslem, které ti daj přo registraci)