Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze nainstalovat windows 7

Dobrý den,
mám instalační CD s Win7 Ultimate,ale když spustím setup.exe,u kopírování dočasných souborů instalátor spadne.Zkoušel jsem se dostat do biosu (mám win10 a win8.1) , problém je,že když v nabídce,která se zobrazí,když dám v nastavení spuštění pc s rozšířenými možnostmi,dám "Použít instalační médium" , tak po vybrání EFI CD/DVD se objeví hláška "USB boot has not enabled...a zobrazí se nabídka,z čeho může pc bootovat,ale v nabídce chybí CD,je tam jenom bootování z HDD a Network ipV4 boot.
Zkoušel jsem obsah cd dát na usb a stejným způsem nastavit bootování z flashdisku,ale opět stejný problém.A při startu pc se do biosu dostat nedá.(Zkoušel jsem klávesy TAB,DEL,F2,F8,F12 ale nic)

Notebook Lenovo G50-30

Děkuji za rady.

Ani kradená WindowsUltimate se na CD nevejdou, žádný setup.exe se spouštět nemá a "použít instalační médium" bude taky něco jiného. Prosté nastavení bootování z DVD a vložení bootovacího média jsi zkusil? Třeba se má mačkat Fn + F2 nebo něco jiného a vypnout Secure boot, hledat to nebudu.

Mám recovery disk s windows 7 ultimate (od TS BOHEMIA),soubory na něm mají okolo 3 GB,to "použít instalační médium" jsem použil už několikrát k instalaci windows 10 z usb disku,a teď když mám na usb windows 7,tak to nejde...a ano,zkoušel jsem i Fn+F2.

Ano,na tom cd je win 7,sice po nainstalování na druhý pc bude vyskakovat hláška že jsem se stal obětí falešné kopie či co,ale jde to zablokovat.Nemám ani v úmyslu sedmičky často používat,chci je pouze pro občasné pracovní účely...