Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - GPS a LTE

Dobrý den,
potřeboval bych nový telefon, protože starý (Huawei G700) se mi rozbil. Po telefonu bych chtěl aby měl skvělou GPS a baterku na endomondo a aby měl LTE připojení (+ schopnost vytvoření hotspotu pro tablet). Samozřejmě čím levnější, tím lepší. Rozlišení je mi celkem jedno a velikost displeje do 5".

Mohli byste mi něco doporučit? Děkuji :)

Zalezi i na dlasich vecech, co chces, v podstate ber telefon s SoC od Qualcommu - Snapdragon, ale vyhnul bych se Snapdragonu 200 (2xx), jsou dost vykonove slaby a muze se GPS aplikace sekat. Slusnou GPS maji i Kiriny od Huaweie, tady akorat pozor, aby se telefon dovazel do CR respektive do Evropy a byly tam vsechny pasma LTE.