Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrychlenie PC

Zdravim takze mam notebook HP , windows 10, intel core i7, geforce GT 630M , 8GB ram a uz dlhisu dobu je strasne spomaleny a hlavne hry rozbehnem ledva na 30 fps, napr cs:go, overwatch, a ano mam low detaily nadstavene v hre skusal som uz strasne vela veci ale nic nepomaha, mate nejake rady ako by sa cely pc dal zrychlit?

To mas predsa ty v navode k tvojmu notebooku. Je na webe vyrobcu. Ak ten W10 tam bol od vyrobcu tak sa da obnova spustit tusim aj z Win z nastaveni, alebo pocas bootu zmacknes spravnu klavesu je to napisane v navode alebo si hladaj googlom slova HP recovery key.
Ked tam W10 nebol od vyrobcu tak najskor W10 upgrade tu moznost obnovy znicil a ked das obnovu z W10 tak to ani nenabehne :)

Ked to je taliansky tak to pravdepodobne obnovi taliansky Windows.
Zozen si instalacku slovensku a pouzi cislo z nalepky zospodu. Aktivovat to bude treba cez telefon.
Alebo tam nechaj tie Win10 ci co tam mas a odinstaluj somariny a viry a vsetky blbosti.
(hlavne tie viry. A nainstaluj spravne ovladace pre W10 a ten model notebooku)

Idealne je nerobit nic. Potom ostane rychly.
Ale teraz to bude tahat a instalovat updaty, spust to radsej rucne ovl.panely-update a vyhladat nove update a nechaj to bude mu to trvat urcite X hodin a ked skonci tak restart a tak dokolecka, a hlavne pomaly, ked vypise ze ci restartovat teraz tak ho nechaj 10minut erste az potom restart, a nove updaty nedavaj hladat hned po restarte ale nechaj ho par minut. BNude to trvat dlho. Az potom jak nebudu ziadne updaty tak si instaluj svoje veci.