Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba Lenovo P70A

Zdar. Mám 14 dní mobil Lenovo P70A a teď dva dny po sobě mě docela vystrašil. Probudím se v noci neznámým zvukem a pátrám co to je. Mobil periodicky v půlminutových intervalech krátce vibroval a nereagoval na žádné tlačítko. Černá obrazovka a nepodsvítily se ani ovládací ikony. Pomohlo až podržet dlouze zapínací tlačítko, mobil dlouze zavibroval a vypnul se (asi, předpokládám). Dalším dlouhým stiskem zapínacího tlačítka se normálně zapnul a začal fungovat. Tohle se stalo z pátku na sobotu. Ze soboty na neděli to samý. Nekontroloval jsem čas, jestli se to stalo ve stejnou dobu. Nikdy předtím se to nestalo. Mobil není nový, dostal jsem ho jako služební a je po výměně displeje, a asi i po záruce, jelikož výměna proběhla někde v garážovém servisu. Co to může způsobovat? Zkusit tam znovu flashnout firmware? Mám tam natažený Android 5.1.

Muze to byt jen softwarove, zvlast jestli se v tom nekdo pred tebou uz hrabal, ale uprimne je to Lenovo, takze bych se spis priklanel k hardware problemu, ktery ty urcite nevyresis bez odborneho servisu.