Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone do 8K

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jaký smartphone by zdejší odborníci doporučili v cenové relaci do 8 000. (Požadavky - Slušný fotoaparát, celková podpora LTE). Co jsem tak zběžně prohlížel, nejvíce mne zatím zaujaly Huawei P8 a LG G3. (Huawei dle všeho lepší procesor, ale pouze FullHD displej, LG G3 QHD displej, u lepší verze 32 GB HDD, ale pouze 4jádrový procesor, ale s vyšší frekvencí - nevím však, jak moc počet jader ovlivňuje výkon, tak hluboce jsem to nezkoumal).

Za všechny odpovědi předem děkuji.

M.N.

Vzdyt se na to podivej, SGS6 totalni odpad a SGS7 kdy se cekalo, ze ten ulet skonci, v blede modrym. K tomu ta medialni masaz od Samsungu, po ktere najednou vsichni frkulini Samsung zacali chvalit, hruza. Pritom se realne podivej na ty Galaxy S6 S7 a treba nekde v obchode, kde jeste prodavaji SGS5 si to srovnej. V obou pripadech jak S6 tak S7 je to jednoznacnej posun k horsimu.

Me Huawei sere s tema jejich uzavrenyma ovladacema na Kirin, diky cemuz nejdou customROM a tudiz bych si ho nikdy nekoupil, ale zase pro beznyho spotrebitele, kterej nebude nic modovat, rootovat, ..., jsou to docela fajn telefony, ale je to holt spotrebak a jakmile to Huawei prestane podporovat a updatovat, tak je to po prvni bezpecnostni chybe na vyhozeni.

Jako měl jsem doma pár dní SGS7 a až tak mi nevadil. Mě se ten mobil docela líbil. I když mi u toho telefonu něco chybělo. Prostě takový to: "To chci mít". Vzhledově je to pěkný telefon, ale ten systém... Přijde mi to strašně jednolitý všechno, bez nápadu, ošklivý...