Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DHCP Na serveru, nikoliv na Routeru

Mám v síti Router, který mi automaticky přiděluje IP adresy.
Nyní jsem si na síť nainstaloval Windows Server 2012 a na něm Roli DHCP Serveru.

Problém je v tom, že klientskému PC přiděluje IP adresu router a né DHCP server(Windows 2012). Kde se dá nastavit priorita DHCP Server?

# Ono nejde o nak slozité nastaveni dynamického Host protokolu s DNS/TCP-Ip , ale musi byt sprave nastavena samotna role DHCP, radeji se podivej na SUPPORT MS : https://technet.microsoft.com/cs-cz/library/cc7325 84(v=ws.11).aspx
• Dokonce mas k dispozici k roli serveru DHCP "Pruvodce nastavenim", tak tam vylozene neni co pokazit (kdyz vis co a k cemu pridelujes).
• Na ruteru jsi zrejme DHCP jiz zakazal ? Nebo pokousel jsi ho jiz zakazat ?