Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka

Zdravím,
mám takový už poměrně dlouhodobý problém.
Mám počítač, který momentálně mám, se mi furt daří rozbíjet sluchátka. Je jedno jestli jsou to špunty nebo ty klasické. Levné nebo drahé. Stejně se většinou tak do měsíce rozbijou (prostě jedno sluchátko přestane fungovat, může to být to pravé i to levé).
Takhle jsem tak za cca. 3 měsíce jich zničil tak 5, přičemž ty poslední, nejlevnější asi za 150 Kč, protože jsem si byl už i tak dost jistý že se rozbijou, vydržely od pátka do dneška.
Nějaké rady?

Tak asi tie kable trhas mechanicky, mas kratky kabel (kup si nejake s dlhsim) apod alebo stale kdesi zavadis tak to nerob. Alebo tie kabliky ich furt ohybas. Alebo si kupujes furt nejake smejdy, ale aj vysoko kvalitne 500eurove sluchatka maju problem s kablom ak sa to moc ohyba alebo taha apod. (tam ide o kvalitu zvuku a ne kvalitu kablika)