Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslovany pc

Dobry den mam pc asus, windows 8 a mam zaheslovany pc chcem sa opytat ako heslo odstranim? Ide to nejako cez bios alebo treba nejaky program napalit na cd? Ci je aj lahsi sposob ako toto napalovanie cs do pc boot a to. Dakujem

Tohle mi pride zlozite co hovorite na pogostick? Napalim to na disk a mam to je hotove teraz sa chcem spytat jak to spustim na tom cd? Ostarne co v programe robit uz viem len ako to bootnut . a jak se dostanu do toho biosu na notebooku win 8 na 7 to bolo lahke.
#ne notebook nie je kradnuty.

Bude tam len cd alebo dvd, nebudu dve. Mechaniku mas snad len jednu. Samozrejme ze je dobre dat to potom na povodny stav. Nemusis to ani prenastavovat, ak zmacknes klavesu pre bootmenu, staci si citat na spodku obrazovky pismena ked zapnes PC. Ked mas namiesto pismen nejaky dementny obrazok tak zmacknes Esc a mas pismena na obrazovke.