Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jake SSD je nejlepsi v pomeru cena/vykon?

Premyslim o SSD do neherniho pocitace a chtel bych nejake levne, ale na druhou stranu, aby to nebyl uplny odpad po strance rychlosti a vydrze (typicky levna TLC).

Tyhle jsou nejak predvybrane:

Crucial BX200 - 480GB
Transcend SSD370S - 512GB
SanDisk Ultra II - 480GB
CRUCIAL MX200 - 500GB
Samsung SSD 850 EVO - 500GB
AMD SSD Radeon R3 - 480GB

Prave, ze na tom pracovni pocitaci nebude jen na system a vyuzije se i na pracovni soubory, potreba rychle nacist a zpracovat, takze na jednu stranu me zajima zivotnost - pocet prepisu, na druhou stranu cena, protoze kdyz se usetri, tak se tim driv casem bude moci koupit nove. OS bude mit bitovou kopii jinde, soubory zalohovany, takze mozny nahly konec neni podstatny.