Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [android app] Interaktivní učebnice elektroniky

Publikoval jsem interaktivní učebnici elektroniky.

Ve zkratce: interaktivní učebnice, která vysvětluje a objasňuje vlastnosti a chování zdrojů a součástek v jednoduchých stejnosměrných a střídavých obvodech.

Je to první verze, není v ní obsaženo "všechno".

Bližší info přímo na Google Play: Electronic

Uvítám názory, připomínky, doporučení atd.

Připomínky:
- Nevím jestli je to chyba vzniklá v překladu, ale místo dolních indexů jsou všude mocniny (aspoň na mém tabletu).
- Menu vypadá neukončené - mám podezření, že ještě za dvoucestným usměrněním pokračuje, protože když otočím tablet na šířku, je menu kratší a nelze v něm rolovat.
- a když jsme u toho, jako dvoucestný usmerňovač je dle mého názoru považován především můstkový usměrňovač, uvedený dvoudiodový se vyskytuje jen zřídka. Pokud můstkový následuje v menu, které už nevidím, tak nic :-)
- posuvníky u ukázek bez popisů jsou někdy hodně zmatené, než člověk zjistí, která hodnota se kde mění... Asi by bylo lepší mít u nich uvedeno, co se kterým nastavuje...

Díky za zpětnou vazbu!

Dolní index -> horní index: to je problém zobrazení na některých telefonech/tabletech, už jsem se s tím setkal. To nevyřeším, to je v režii výrobce.

Menu: to mi funguje bez problémů a mým testerům taky bez problémů. Rolování normálně funguje i v režimu na šířku. Problém bude u konkrétního zařízení, neprojevuje se obecně.

Usměrňovač: za tímto už další není, můstek můžu doplnit. Ono se dá doplnit obrovský množství témat, obasahově to sotva kdy bude ukončený a hotový.

Když se podíváš na Google Play na obrázky 3 a 4, ty posuvníky mají označení. Opět to bude zase problém konkrétního tabletu.

O těchto problémech obecně vím, ale není v mých silách to vyřešit, problém je v nějaké nestandardní implementaci od výrobce.

Díky za report! :-)