Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Aj vy máte problémy z windows 10 ??

postaršie hry už skoro nejdú , napriklad kupil som si gta IV a tam potrebujem windows live ktory na windows 10 vôbec nejde ,

časté bugy vyhľadávanie sa hocikedy sekne atd :D

čo sa stáva vám ? :D

• Ula, co mas primo namysli ? Jediné co jsem sledoval (.cesta) byla do Cloudové sluzby OneDrive, hodne veci tzv smirovani odpovida ke sluzbam pod 'Cortana' (myslim moznost cesky by se to reklo "At vas Cortana Poznava", hodne veci jde pri prvnim nastaveni/spusteni nastavit (co odesilat a co ne), zas az takovy smirak to také neni, i kdyz rozumim, ze kazdy ma rad takové to svoje soukromi..

Google (když dáš něco vyhledat) ti ale neskenuje soubory v PC. Víš jistě, že v EULA W10 je, že MS může znefunkčnit warez v tvém PC. Jak by se to asi dozvěděl bez špiclování? Dnes warez hry, zítra jakoukoliv mp3/avi, pozítří doc, kde se vyskytuje slovo 1984,…

Férové bych považoval, kdyby šlo špiclování jednoduše kompletně(!) zakázat nejen v enterprise verzích, ale i těch normálně sehnatelných.

Google (když dáš něco vyhledat) ti ale neskenuje soubory v PC

• A Google Chrome, Gmail, mapy, Drive ci jiné nastroje od giganta GOOGLE ? ;-) /nekteri pouzivaji i jejich DNS servery, jak si takovy slovek muze stezovat pak na soukromi ?
Kdyz serfujes s na Google, posledni dobou vyskakuji okénka, zmen v sokromi, cetl jsi je ?

• Vzpominas na film Terminator ? :-D Staci se podivat, ve vsem ma Pan Google prsty..

Je rozdíl, za někdo ví, na jakou stránku jsem lezl a co jsem hledal - a zda ví, jaké soubory mám na disku (a v horším případě, co obsahují).

Nejsem k žádné google službě trvale přihlášen (i když gmail na blbosti mám; přihlásím se a odhlásím). Okna mi nevyskakují, žádosti o další e-mail či nedejbože telefon ignoruji. Jasně, vím, že podle IP se jim tam někde ukládá, že z ní někdo hledal "mrkev" a navštívil stránku "alík.cz"