Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC

Ahoj, Nevím jak to popsat tak to napíšu, jak to vidím...
Když vypínám počítač, tak se někdy stane, že ho vypnu,ale
zase se sám spustí... proč? Po dalším kliknutí na vypnout
se počítač už vypne a nerestartuje se. Dík. Ted se to stává
častěji.

Tak mě tohle dělala třeba MB Asus ačkoliv jsem měl všechno povypínaný tak po vypnutí stačilo ťuknout o myš a Pc se znova rozjel,myš za ca 300 Logitech,když jsem jí vyměnil za Logitech G400 tak vše Ok.A to nemluvím o uspání kde to bylo úplně na hov... zatím co u GB vše jede jak má.:-)

Odkedy sa to deje, co bolo vtedy instalovane/spustane/zmenene/apod?
Skontroloval by som v spravci zariadeni u LAN napriklad ze ci neni povolene medzi nastaveniami aj nejake reagovanie na magic packet v S5 alebo nieco podobne.
Predpokladam ze to normalne vypinas ze start-vypnut a nie nejaky sleep (na tlacitko na bedni moze byt namapovany aj sleep, nemusi to byt vyputie).
Skontroloval by som v spravci aj u klavesnice a mysi ze je deaktivovane prebudzanie, ale to by pri vypnuti nemalo mat efekt.
Moze byt ze nieco robia blbo ovladace, ak si nejake aktualizoval vtedy ked to zacalo, ale moze to byt aj nejaky HW problem napr na doske alebo so zdrojom apod. pripadne aj spinac na bedni ale to nepredpokaldam.
P.S. a hlavne v BIOSe este raz skontroluj ze je Wake on PME a WOL apod deaktivovane