Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem R9 270x crossfire

Dobrý den. Naskytla se možnost odkoupit od kamaráda grafiku asus R9 270x (mám tu stejnou doma). Zajímalo mě tedy jestli bych si nějak výrazně polepšil ve výkonu. Mám AMD fx6300, MB Asus M5A99X EVO R2.0, 8gb RAM, SSD Samsung EVO 850 250gb, 1tb WD Black, zdroj Seasonic 620w. Děkuji

To uz zalezi, kolik do toho chces vrazit.

Nejprve by mela vyjit Polaris 10 asi R9 480, ktera by se mela vykonem pohybovat okolo R9 390X pri podstatne nizsi spotrebe, ale urcite nebude za babku. A behem prazdnin by mela vyjit i levnejsi Polaris 11 nejspis R7 470, ktera by vykonem mohla byt i nad tim crossfirem R9 270 pri minimalni spotrebe energie. Zatim jsou to spekulace. Pokud jsi ochoten do upgradu grafiky vrazit vic jak tisicovku, tak by se ti mohlo vyplatit pockat.