Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace Windows 8.1 u nového ntb

Dobrý den,

včera jsem si koupil Lenovo flex 2 pro v kamenném obchodě rozbalené skladem, ale když jsem dorazil domů a zapnul jsem ho, tak mi to píše že nemám aktivovaný windows 8.1. Nevíte co s tím? Jak se to aktivuje?

Předem děkuji za pomoc :D

Obnov notebook skrze Novo tlačítka do továrního nastavení (vypnout notebook, zapnout novo tlačítkem, které je obvykle vedle tlačítka pro zapnutí, zvolit recovery) a připoj se na internet. K aktivaci by mělo dojít automaticky. Pokud ne, někdo se v tom vrtal, pak se obrať na prodejce.

Tak ještě jednou,
volal jsem na aktivační linku Microsoft, kde mi řekli, že sice mám správnou licenci ale windows nainstalovaný ze špatného obrazu a mám se obrátit na servis, kde mi zdarma nahrají správnou verzi...

Tak jsem si to aktivoval sám... neviem co to bol za odkaz ale zmazal som to, aktivovat sa to da normalne, a ne virmi (MM..)