Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se synchronizací Chrome

Ahoj, včera večer jsem nainstaloval Windows 10 a následně Google Chrome, přihlásil jsem se ale synchronizace nefunguje, nemám záložky (jen některé a bez složek), rozšíření jen jen jedno z deseti atd.. Stáhl jsem zálohy z účtu Google ale je to převážně všechno prázdné. Zkoušel jsem jiné PC, to stejný. Poradí někdo ? Díky.

Asi ti nepomůžu, jenom ti dám stupidní otázku: Ty sis neudělal vlastní zálohu záložek, hesel a všeho důležitého?
Chabá naděje by mohla být v obnově ztracených/smazaných dat programem Recuva, GetDataBack či podobnými. Fungují (myslím) i po formátu disku (ale bez záruky).

Tam byl asi problém způsobený tím, že se mu to zesynchronizovalo "naruby". Tzn. že si po připojení k internetu automaticky nahrál na server ty prázdné položky z nově nainstalovaného Chromáka (proběhla synchronizace PC -> server). Na to už doplatilo více lidí.