Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Realtek PCIE CardReader - chybí

Vážení přátelé,prosím o vaší pomoc,

Realtek PCIE CardReader
Správce zařízení hlásil-Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39)
Nikde na webu jsem ho nemohla najít pr w7 32 bit,pro notebook Vaio,k mání je pouze v 64 bit
No tak jsem asi udělala pěknou blbost a to tu,že jsem to odinstalovala.

Další žlutý trojúhelník se mi objevil u-Další zařízení zařízení PCI zařízení

Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)

Pro prvek nebo sadu informací o zařízení není vybrán žádný ovladač.

Prosím poraďte mi,Děkuji

Windows 7 32 bit

notebook Sony Vaio VPCEH2J1E

Chod do Ovladaci Panel a tam najdi Windows update, klikni na neho a nechaj nech ti najde vsetky aktualizacie a aj ovladace na Hardware. Ak tie ovladace na stranke SONY niesu tak pravdepodobne Windows by si ich malo naist samo prave cez ten Windows Update.
Potom ak ti najde rozne aktualizacie tak skus kuknut v kolonke menom VOLITELNE ci tam nahodou ten ovladac nebude... ak ano tak ho ZAFAJKNI a daj nainstalovat.

mám 7 32,tak jsem si našla ovladač na 32

samotná chybová hláška je k ničemu, když odsud nikdo nevidí, co se přesně instaluje.

ve správci zařízení budou u něčeho otazníky, vykřičníky ... u toho zařízení by chtělo zobrazit podrobnosti.
viz varianta 3: ovladace.php

měl jsem za to, že čtečka karet nepotřebuje jiný ovladač než usb, který je součástí chipset driveru.
ale výrobce nabízí dokonce 2 ovladače:
"Memory Card Reader/Writer Driver"
a
"Realtek PCIE CardReader"

This utility is only for use with the following Sony VAIO Computers: VGN;VGC;VGX;VPC

jeden z nich bude správný.