Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoce snížený upload

Hraji si takhle brzo po ránu gamesky a internet bez problému fakčí, ale přijde odpoledne a internet se spomalí (pomalé načítáni stránek a vysoký ping). Vypnu žrouty internetu SKYPE A AVG, ale nepomohlo to. Resetuji PC a doufám, že již to pojede, ale stejné výsledky jako předtím. K večeru mám hrozně malý upload a zjistil jsem, že byl nízký celý den.

Dodavatel: Sprintel - jetnet
Ping: 40,1 ms
Download: 5.78 mb/s
upload: 0.1 mb/s

Nevíte čím to může být?

Patříčné ujasnění napište do komentářů

Router : netis WF2419

to je další noname kopie jiných levných čínských routerů. jak ta šmejd kopírka dopadla, vidíš.

avg free by neměl nic brzdit (zdánlivé vypnutí antivir neodstaví, musel bys ho odinstalovat - a polovina po sobě ani nedokáže uklidit). ale ta free verze se zdá být ok.

můžeš zkust wan kabel místo do routeru strčit přímo do pc. (tam může nastat problém s mac adresou nového připojení)
pokud to fyzicky nejde, šlo by stávající router využít jako spojovací switch, ale je to na více psaní:
- ohlídat současnou wan adresu
- adresy připojení od providera, pokud jsou
- zákaz dhcp na routeru
- připojení kabelu od providera do lan, bude pak fungovat jediný pc

ještě upřesnění: polovinu spyware antivirem nezjistíš.