Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem freeze nové sestavy PC

Zdravím,
Složil jsem si nový PC, který podle všeho měl bez problémů fungovat. Ale co čert nechtěl. Z ničeho nic mám neidentifikovatelné freezy celého pc (náhodně). Tudíž musím natvrdo vypnout cely stroj a znovu nahodit a už mě to nebaví tak tedy píši sem. Po konzultaci se známým jsem vyzkoušel MEMtest86 a vše proběhlo jak mělo . Tak jsem zkusil počítač tzv. zahořet přes BurnInTest a také bylo vše OK. drivery na všechno bych měl mít také OK. pokud tedy neexistuje něco na to, abych to zjistil podrobně. Tak se tedy ptám co mám ještě vyzkoušet aby se mi to nestávalo ?
Sestava:
Intel Core i7-6700
GIGABYTE GV-N960WF2OC-4GD, 4GB
GIGABYTE Z170-D3H - Intel Z170
Corsair Vengeance LPX Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133
Samsung SSD 850 EVO (M.2) - 250GB - OP systém
WD Blue EX - 1TB
Seasonic S12II-620 620W
WIN 10 64bit profesional (legální)

Předem děkuji za odpověď, nebo jen nápad na řešení
Jsem zoufalý.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Prohlížeč událostí (eventlog) při těch nehodách něco zaznamenal?
L-Core 11.05.2016 09:27
L-Core
tak eventlog ukázal několik chyb a pár kritických vždy po tom co se sekl a já ho natvrdo vypnul (zdr… poslední
Woithus 15.05.2016 11:30
Woithus

tak eventlog ukázal několik chyb a pár kritických vždy po tom co se sekl a já ho natvrdo vypnul (zdroj: Kelner-Power, ID události: 41,Kategorie úlohy: (63) ).
Dále jsem zjistil, že po nebo při hraní neudržím(obrazně řečeno) na grafické kartě ruku( na ploché straně naproti větrákům a na zadní straně se vstupy na připojení monitoru.
Přitom teplota GPU se pohybuje okolo cca 40-50°C. Přičemž když sáhnu na chladící mříž, nebo ty teplovodné měděné tyčky tak ty mají těch cca 40-50°C.

Dále dodávám proč to sem také píšu. Tuto grafickou kartu jsem měl ve starém PC než jsem si složil tento a vše bylo OK.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru