Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Omezení přístupu z důvodů porušení pravidel

Při pokusu o vložení příspěvků na Poradnu mi to napíše: "Váš přístup byl omezen pravděpodobně z důvodu porušení pravidel. Abyste mohli vkládat příspěvky, kontaktujte nás na adrese info@poradna.net." a příspěvek nejde vložit. Při čtení Pravidel na terms jsem nezjistil, jaké pravidlo jsem porušil. Doufám, že admin nebo mod, který mi dal ban na IP adresu, to tady dokáže vysvětlit a obhájit.

• Zrejme BAN, tusim ze jsi ho dostal té samé "osoby" (jelikoz normální Admin by ti dal varování) co zabanovala pred casem bez i mne (ale právem)..ale kdyby slo o BAN tak by jsi nemohl ani zalozit toto vlákno, nevím..

Já tuším nebo dokonce vím skoro s jistotou, kdo mi jej dal, akorát by mě zajímalo, jak zdůvodní, když žádné pravidlo Poradny jsem neporušil, na rozdíl od něho, kdy každý druhý jeho příspěvek obsahuje vulgarismy a/nebo urážky.

Zas tak blbý nejsem, abych nedokázal obejít BAN na IP.

Sice jsem to nebyl, ale pokud se chceš něčeho dopátrat nebo se dozvedet odpověď, měl bys uvést podrobnosti, aby šlo něco dohledat. Třeba nick, pod kterým jsi vystupoval nebo IP adresu.
Teď se připojuješ přes Opera proxy, takže se toho moc zjistit nedá. A křišťálové koule došly.