Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudba k legálnímu použití zdarma?

Nesháním písničky, ale znělky a zvuky. Hodlám je použít jako doprovod v e-knize. Proto potřebuju něco, co bude 100% legální. Máte nějaký typy? Zatím jsem našel tohle: http://www.zdarma.org/?s=download-free-mp3-music-ke -stazeni ale nemám nikde záruku, že to opravdu můžu legálně použít.

Jo a nejde o soukromý využití, zvuk se bude šířit s e-knihou.

Pavel

Změna kategorie, původně: IT novinky
typy => tipy (host)

:-D pokud vim, tak je všechno free, když je autor 50let bezpečně mrtvý. Takže tohle by mohla být jedna z cest - Bohužel se v tu dobu nehrál žádný dobrý melodic death metal :-(.

Pavel: Osobně si myslím, že pokud jde o nějakou ... jednu písničku, že by jsi si měl vybrat tu která se Ti líbí a domluvit se s autorem. viz: www.helpforenglish.cz - tam dávaj na poslech a občas i na stahnutí písničkua vždy se s autorem domluví a přesto jsou to kvalitní písničky (kromě těch bítls 8-))

(BTW: četl jsem ten dotaz na javascript a nevim, ale IMHO do vlastni kdyby by se mělo použít něco čistějšího, tohle mi nepřipadá zrovna dobrý nápad, dělat to javascriptem...)

Ono se třeba liší naše autorský právo od jiných zemí, takže to může bejt vošemetný. Nejde mi o písničku, jen takovou nějakou melodii, jednoduchý zvuky a tak.

(BTW: četl jsem ten dotaz na javascript a nevim, ale IMHO do vlastni kdyby by se mělo použít něco čistějšího, tohle mi nepřipadá zrovna dobrý nápad, dělat to javascriptem...)

Moc tvé myšlence nerozumím, ale tady ve finále nepůjde o stránku na webu, ale z té HTM stránky se udělá e-kniha (exe soubor)... jiný řešení neznám.

Pavel

kdyby někdo osvícený zabil helenku před 70 lety, mohly být její opusy dneska free jako hudební background ]:)

nebo pohledat na myspace, a kdyžtak se mailem domluvit s autorem pro osobní použití?
nebo lidi co vydávají u různých blackpointů, ti určitě nebudou v ose nostře.
v levných knihách mají "new age cd" řada café (cosi), bezejmenné chillout kompilace a podobně. to bych směle použil.*

nebo takovými moimir papalescu & nihilists nemůžeš nic zkazit. jsou teda ještě žijící...

*) café tokyo si zkušebně pouštím - aha, no chce to radši nejdřív v krámě slyšet.