Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer TravelMate 5742zg

Hoj potrebuju se dostat k nejakym funkcnim ovladacum k me grafice na notasu.Pouzivam Acer TravelMate 5742zg s win7 64. sp1.

Typ počítače ACPI x64-based PC (Mobile)
Operační systém Microsoft Windows 7 Home Premium
Aktualizace Service pack [ TRIAL VERSION ]
Internet Explorer 8.0.7601.17514
DirectX DirectX 11.0
Jméno počítače JOZA-PC
Jméno uživatele Joza
Přihlašovací doména [ TRIAL VERSION ]
Datum / Čas 2016-05-10 / 15:35

Základní deska:
Typ CPU DualCore , 2133 MHz (16 x 133)
Název základní desky Acer TravelMate 5742
Čipová sada základní desky Intel Ibex Peak-M HM55, Intel Ironlake-M
Pracovní paměť [ TRIAL VERSION ]
DIMM3: Nanya NT4GC64B8HB0NS-CG [ TRIAL VERSION ]
Typ BIOSu Insyde (08/13/12)

Zobrazení:
Grafický adaptér Standardn grafick adaptr s rozlienm VGA (16 MB)
3D-akcelerátor ATI Robson CE
Monitor Obecný monitor PnP [NoDB]

Multimédia:
Zvukový adaptér ATI Radeon HDMI @ ATI Cedar/Park - High Definition Audio Controller
Zvukový adaptér Realtek ALC272 @ Intel Ibex Peak PCH - High Definition Audio Controller [B-2]

Zkousel jsem grafiky ze stranek Acer.com drivers Ale ty nefunguji.Pak vselijakymy pokusi jsem se dobadal ze bych mel naistalovat tuto verzi ovladace : AMD-Catalyst-15.7.1-Without-DOTNet45-Win7-64bit . Ale na ulozto ta to maj nejaky divoky.Tak ja uz nevim kde a jak.Proto bych byl rad kdyby e nekdo naved na to spravne reseni.Diky za kazdou smyslnou radu.

Tak jsem si opet pomohl sam po dvou dennim hledani jsem nasel a udelal.Diky za keci,tak jak jinac ze, tady se da dockat je kecu.Misto pomoci, plno hubu kecu . Kazdej ze sebe tu dela aitaka ale krom toho jinac jen mele hovna.Kdyby ty takzvani machci aspon umely resit problemy misto tech kecu.Tady odkaz na dnessni reseni http://drivers.softpedia.com/downloadTag/AMD+Catal yst+15.7.1
A trefena husa se vzdy ozve ,tak nejaky samozvany aitak ci technik se ozve ze? :D No ja si nedokazi predstavit ani to ze bych mel platit jeste za ty vase keci.Proste namysleny picusove.Pekny den. :D :D

Namysleny picus si len ty, a este aj blby. Funkcne ovladace su na webe vyrobcu pre nejaky OS. Ne pre vsetky. A funguji, neni treba tam cpat nic z ulozto ani z XP (a to je uz uplne sialene)
(a ked nie si schopny dodat popis problemu tak sa necuduj ze ti nikrto nic nenapise).