Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání IE

Mam dotaz ,když vlezu na net a zadávam do lišty navigace adresy,tak funguje IE6 bez problémů. Ale když zadam něco do vyhledavače, tak 8 z 10 pokusů to spadne a vyskočí windows hláška,jestli zprávu o chybách odeslat či ne. Nevite kde by mohl být problém?

Možné problémy:
1. mnoho souborů v Dočasných souboech internetu: vymazat a nastavit velikost na 20MB (ve vlastnostech IE)
2. nainstalována spousta doplňků - V menu Nástroje / Správa doplňků zakázat vše, co není od MS + ponechat např. FlashGet a Acrobat. Zakázat všechny doplňky-toolbary