Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor funguje jen 3 sekundy

Zdravím,
zapnu pc, načítá se logo windows 7 a pak monitor zčerná, když monitor vypnu a následně zapnu, tak obrazovka funguje tak 3 sekundy a pak zase zčerná. Kabely jsem zkoušel zapojit znova a pokrok žádný. Neví někdo, v čem by mohla být závada? Osobně bych tipl zdroj (seasonic) v pc, ale žádný profík nejsem. Díky za každou radu.

I když nejsi žádný profík, snad bys mohl především určit, jestli je ten zádrhel v počítači nebo v monitoru.
Takže, když se "načítá logo windows", obrazovka zčerná, ty "monitor vypneš a následně zapneš" tak je na obrazovce ty následující 3 sekundy co??? Pokračuje načítání windows, takže když budeš furt dokola vypínat a zapínat monitor, nakonec OS naběhne a ty vidíš na 3 sekundy normální plochu? Nebo je tam furt dokola načítaní loga windows?
V tom prvním případě máš rozbitý monitor a se zdrojem v počítači to opravdu nemá nic společného...