Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - problém s internetovým připojením

Dobrý den,

mám problém s internetovým připojením na win10. Předtím jsem měl win8.1 a normálně mi internet fungoval. Uz se mi to stalo 2x poprvé mi dali nový počítač a ted podruhé mi vrátili z reklamace ze se jim závada neprojevila. Po vracení z reklamace mi tam dali win 8.1 ale pred pár dny se mi aktualizovalo zase 10 a dnes rano kdyz jsem ho zapnul a chtel jsem ho zase vypnout, tak mi to ukázalo aktualizovat a vypnout a kdyz jsem ho potom znovu zapnul problém je zde zase.. Pise mi to : v tomto počítači chybí jeden nebo více síťových protokolů - neopraveno
Přitom na notebooku mam také win10 a normálně mi to funguje kdyz tam zapojim kabel na internet.
Kamarád mi poradil at si na noťasu stáhnu driver na lán win10 a přes flashku to dam do PC a nainstaluju a restartuju.

Kdyby mi nekdo dokazal jakkoliv pomoct budu moc rád.

Předem děkuji za pomoc

Přišel jsem domu a internet zase funguje.. nevím jestli mám na to spoléhat a nechat to být, nebo teda aktualizovat driver..

našel jsem si tu stránku : http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/w indows_10-networking/win10-po-posledn%C3%AD-aktual izaci-nejde-internet/a6cd6c57-18d2-4817-bb61-11e11 f401dc1?tab=question&status=AllReplies#tabs

ale je tam více řešení a nevim jestli mám tedy něco dělat když to ted funguje :) mám přesto zkusit nainstalovat ten driver?