Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barevné pixely na displeji

Zdravím

Mám problém s barevnými pixely, co se mi zobrazují na mém displeji jak během hraní her(viz. obrázek), tak při normálním brouzdání po netu. Grafiku mám zhruba půl měsíce novou. Problém se objevil poprvé včera večer, kdy jsem zapnul počítač poprvé za celý den. Co mi přišlo divné, bylo to že když jsem si pustil film, tak po barevných pixelech nebyla ani stopa. Co jsem se koukal na internetu, tak hodně lidí psalo, že to může být i chybným zdrojem. Monitor jsem zkoušel zapojit i jiný, bohužel problém přetrvával i tam. Pro poradnu jsem se rozhodl, kvůli tomu že grafiku už znova nechci dávat na reklamaci, protože bych opět byl zase měsíc bez pc (jako hráči to doufám pochopíte :^) ). Když jsem na prohlížeči, tak mám na určitých místech černé tenké svislé tečkování (viz. obrázek).

Předem děkuji za odpovědi.
PC Specs: Grafická karta - ASUS STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5
Procesor - Intel Core i7-4770K
Základní deska - MSI - Z87-G45 GAMING
RAM Paměť - Corsair 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Black Vengeance
Zdroj - OCZ ZS Series 750W
OS - Microsoft Windows 10 Home CZ (FPP)

Obrázky: warw5

Skus napr. nabootovat live linux (ubuntu.cz) ked to bude robi chyby aj tam tak preistotu skus RAM po jednej v roznych slotoch, ked nepomoze tak reklamuj grafiku. Reklamovana uz asi tiez nebola nova, mozno len nejaka "nova" (opravena vyrobcom apod)

Najprv by som skusil preinstalit ovladace grafiky, aj rozne verzie. Z webu NVIDIE
Ono ale v tom linuxe skus rozne veci, browsovat, video, a hlavne nativne rozlisenie atd. Mozno aj nejaky 3D test (si vygoogli nejaky pre ubuntu). Ono to este nic neznamena ze tam nie su, stejne moze byt vada v grafike, len sa tam zrovna neprejavila. Ale skus v tom linuxe co najviac veci.