Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renderovací karty

Dobrý den.
Slyšel jsem něco přídavných renderovacích kartách které dokážou renderovat rychleji než CPU.
Chtěl bych se zaptat jestli to s nějakým SW nebo ovladači dokáže i grafika x1950Pro , nebo je to úplná blbost.
Používám SW Maya a mám WXP.
Díky za odpovědi.

Nevim jak je to s ATInama, ale nVidia dela quatro karty, ktere maji nektere funkce, ktere bezne karty nemaji. existuji i udelatka, ktere nektere z techto funkci umeji odemknout. tak rok, dva nazpatky sem to taky zkousel a docela pekne to fungovalo. Zkouseno v 3ds max s nejakou tehdy GF5600. Maxtreme se tusim menovala ta utilitka.