Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem arduino - problem s čidlem

Zdravím.
Rad bych poprosíl o radu těch zkušenějších.
Už dlouho použivam 433 MHz přijímač po zachytavaní dat s tehle meteostanice přes arduino uno.
t103-meteostanice-wh1170
Použivam tento zdrojak
https://github.com/lucsmall/BetterWH2/blob/master/ BetterWH2.ino
Proč mi to nefunguje přes arduino mega?
Na unu jsem to zkoušel na pinech 2,3,4,5,6,7 a funguje to na všech.
#define RF_IN 7
#define RF_IN_RAW PIND7
Na mega na žadnem.
Proč?

Tak trebars mozno mas na tom mega nastavenu inu frekvenciu (iny krystal, iny delic systemoveho clocku) apod. Nechce sa mi citat zdrojak ci nepouziva nejake timery, aj tam moze byt odlisnost v nastaveni delicky clocku pre ten timer apod.

.. pozri si datasheet atmega a toho tiny ci co mas ten druhy.
A zaujima ta napr. ten COUNTER_RATE v zdrojakoch, pripadne aj ine veci (pouziva to timer a ten ma urcite register kde je deliaci pomer z master clocku, viz datasheet). A over si ze na tom mega nemas piny z portu A,B,C, a ne D jak na tom povodnom, apod. Potom to nebude pin D7 alebo napr. A7 apod