Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem win 10

Chcem sa spytat ako nahle zapnem pc v nacita mi plochu a hned mj takto lagne pc b32c2n mozem robit co chcem tlacit hocičo a nic v lagu stale budem , tak sa chcem spytat co by som mal spravit skusal dim to cistit kasperskym ale tento program mi nejako blbne prosim radu o nejaky iny scan alebo co mi pomoze sa stoho dostať dik za rady vopred

Muzes spustit Anti-Malware kontrolu (toho kasperského muzes také na zkousku vymazat, i on muze provokovat anomalie)

1) Spustit : Klavesy <Win+R>
2) Do spoustecí kolonky zadej príkaz :

mrt.exe

• Spustit Anti Malware kontrolu.
• Nechat dojed test (dle zaplnení HDD 1-10Minut).

MBAM, eset online scanner (eset.sk dole byval link), apod. idealne v nudzovom rezime Win.
Mozes mat ale aj vadne sektory na disku alebo ine veci. (na HDD je HD tune a tam je aj test komplet celeho povrchu disku)
Moze byt ze si tam instaloval nejake ine debility (cistice, zrychlovace a ine podobne znefunkcovace Windows) alebo nespravne ovladace, len ty vies co si tam instaloval a odkial.
A odinstaluj vsetky antiviry a skus to znova.