Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google chrome, problém s načítáním

Dobrý den,

Měl jsem počítač v reklamaci ohledne jedné věci(která se v servisu neukázala) a když mi ho vrátili a já jsem nainstalovat klasicky Google Chrome.. všechno se mi načítá hrozně dlouho a někdy to musim třeba 3x refreshnout než se mi to vubec načte, nevíte v čem může být problém? je to celkem unavující, vim že předtim to nedělalo tak mě zajímá jestli nevíte jak se toho zbavit.

Předem děkuji ! :)

Napriklad v internetovom pripojeni (LAN kabel naprd) alebo ti nieco prenastavili v IP konfiguracii (centrum sieti - adapter-nastavenia IPv4 a IPv6 daj na Auto), alebo tam nainstalili nieco, alebo dali cisty Win a nenainstalili ovladace, apod.
nainstaluj si tam nanovo svoj legalny Win a spravne ovladace, ak je to znackovy PC tak recovery na vyrobny stav spravnou klavesou po zapnuti

Normálně mi dali win do továrního nastavení.

Ovladač mám tenhle : 2fkV

Jinak u mého pc je psané H81 což bude nejspíš základní deska : https://scontent.fmad3-2.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/ 13220157_1898496920377065_98207318_n.jpg?oh=1450c9 2c907eeab358a3843b411a7c0c&oe=5738570E .. omlouvám se ale v pc se moc nevyznám :) a když si chci najít nějakej driver tak mi to najde tohle : UHTx a nevím který z nich, jelikož mám na tom obrazku napsané h81. a zjistim jsem že se mi to nenačítá na všech prohlížečích.. je to takový hrozně spomalený..

předem děkuji za jakoukoliv radu.