Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samovolné překlikávání oken

Dobrý den,
potřebovala bych pomoct nějak vyřešit problém s "překlikáváním" oken. Když mám vybraný nějaký okno, samo se to překlikne pryč a já nemůžu absolutně na notebooku pracovat. Např. chci napsat zprávu na Facebooku, napíšu jeden znak, odklikne se to pryč. Původně jsem si myslela, že to bylo nainstalováním ESETu (10.5.), který jsem tedy dnes raději odinstalovala. Restart nepomáhá, po něm se problém objeví asi na tři minuty, pak přestane, a pak třeba zase půl hodině se znovu objeví.
Na jiném webu mi poradili, že by měl pomoct bod obnovy, kde se však vyskytuje další problém - na noťas se přihlašuju pomocí otisku prstu, heslo nepoužívám a ani si ho nepamatuju. Bohužel. A právě bod obnovy mi prst nebere a vyžaduje heslo. Přeinstalovávat celý notebook se mi opravdu nechce, stále doufám v nějaké jednodušší řešení. Nějaký nápad? Budu moc vděčná. Díky
TOSHIBA M700 W7 64-bit.

Pred pisanim skus deaktivovat touchpad (Fn+nejaka klavesa na to). Nejaka zmena?
Ak ne, tak hladaj program ktory bezi na pozadi (a bere si na seba focus), v ikonkach vpravo dole, a aj v spravci procesov kontroluj co mas a odinstalovavaj zaradom vsetky blbosti.

Na ty procesy už je moje hlava krátká. Přikládám printscreen. Kdyby něco řekl. Dříve jsem řešila problém s aplikací "svchost.exe", kterej strašně bral výkon procesoru... Nevím, jestli to má souvislost (s "chvostem", jak mu říkám, jsem se jebala asi před měsícem, a ten problém překlikávání oken, respektive toho fokusu, se objevil včera večer, kdy jsem po nainstalování ESETu poprvé začala pracovat s noťasem).

Ak to bol MBAM (ono to neni jedno ze jaky "antimalware") tak prescanuj cele PC este po restartovani v nudzovom rezime. Ked nic nenajde tak vsetky taketo veci odinstaluj, restart, a daj vypis hijacktis.
Ale problem mohol vzniknut aj tym ze co tam ten esed zmazal, ono by bolo dobre to vediet presnejsie.
P.S. a over si prstom ze ked tu ext.mys pripojis ze touchpad na nic nereaguje.

Neviem preco, ale nejaky SW to robit musel a toto bol prvy kandidat. Je mozne ze s tym esetom sa nainstalila novsia verzia (pri instalacii esetu tam nebolo nahodou zaskrtnute ze super novy doplnkovy SW si nainstalujte?). Mohlo to byt aj nejakym virom ktory s tym koliduje (alebo kolidoval a eset to rozvrtal), ale nevidim tam nic na prvy pohlad zavadne v tom logu teraz tak snad to je ok. (ale mozes skusit este raz eset a v nudzovom rezime windows to prescanovat - nudzovy sa spusta mackanim F8 pri starte Win. Len si uz s tym esetom neinstaluj doplnkovy softwer v instalatore, ak tam nieco take bolo)