Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi v domě

Dobrý den mám 1 počítač a 1 wifi zapojenou u toho pc ale mám ještě jednu a chtěl bych ju dát asi tak 6m od pc aby po domě byl větší signál můžu se prosím zeptat jak by to šlo udělat ?A co na to budu potřebovat?

Nevola sa to Wifi ale router.
Zapojis kabel z WAN konektoru druheho routera do niektoreho LAN konektoru prveho routera.
Druhy router nastavis na mod access point (AP), podla navodu. Do nastaveni sa leze cez prehliadac zadanim spravnej IP (moze byt nutne najprv zapojit na PC tento druhy samotny, a nastavit to najprv). A vypni v nom v nastaveniach aj DHCP na LAN. Na WAN nechaj IP ziskavat automaticky.

P.S. a nebudes mat silnejsi signal, ale dve odlisne wifi siete, a budes sa moct zapojit na tu lepsiu, resp to moze/bude aj win automaticky prepinat, podla toho kde si.