Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Media Player 11

Prosím o vaši radu. Mám orig. XP Home, instaloval jsem si WMP 11, první spuštění programu není problém, když ho zavřu, tak podruhé se mi ho už nepodaří otevřít, musím přes ctrl alt del a ukončit proces, pak ho zase bez problémů spustím.
Když jsem ho odinstaloval a vrátil se k WMP 10 bylo po prodlému, desítka to nedělá!

V čem je prosím Vás problém?

Děkuji

WMP11 se automaticky aktualizuje, pokud si to nevypneš, a zároveň na rozdíl od WMP10 obsahuje kontrolu legálnosti. A mě jen napadlo, jestli se to neseká v okamžiku, kdy se zkouší připojit na aktualizační server.

Program tcpview od Microsoftu ukazuje kam se jaká aplikace snaží připojit právě v daném okamžiku.