Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak doinstalovat systémovou apk MTP?

Já si omylem odinstaloval systémovou aplikaci MtpAplication.apk a zjistil jsem,že se dá doinstalovat pomocí update.zip přes Clockwork mod.Balíček jsem si stáhl,ale hlásí error při instal v CWM.Jak si ten balíček update.zip mohu vytvořit sám?Nebo jak jinak doinstalovat onu mtp aplikaci?Nutně jí potřebuji,je to propojení android s PC na přenos souborů.Moc děkuji.

Tak si teda odpovím sám,ted jsem to konečně zjistil po dlouhý době,když mi tu nikdo neporadí,což mě moc mrzí.Tak se musí stáhnout z XDA developers soubor MTPAplication.apk a pomocí aplikace Lucky Patcher v plný verzi ji nainstalovat jako systémovou aplikaci.Nijak jinak mi to nešlo,ani aplikacemi jinými,které měli volbu instal system aplication.Ani když jsem vytáhl MtpAplication.apk z nějaké jiné verze android,tak to nefungovalo.Po restartu androidu se musí zobrazit hláška ,že probíhá systém android upgrade,trvá to dost dlouho,pak se nahodí normálně android.Tak jsem se ale poučil a vše z androidu jsem si zazálohoval komplet celý systém všemi aplikacemi na backup, včetně přes clockworkmod.Je zajímavý,že tyto systémové aplikace jsou tak nějak hluboko zanořený v systému.