Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno web videa 100% CPU (Dual Core 2.30 GHz)

zkoušel jsem už 4 prohlížeče a jedinej kterej mi nevytěžuje procesor při videích na youtube je internet explorer a ten jedinej mě právě moc neláká... musí se do notebooku něco přiinstalovat aby videa běžely normálně? mám novej notebook takže mě nic nenapadá jediný co sem nainstaloval tak je adobe flash player. předem děkuji za objasnění situace.

Skus ten flash player zakazat v doplnkoch FF, potom to youtube pojde v HTML5 a ne flash si myslim (musis to ale reloadnut). Flash je zrac vykonu to je uz 10rokov. Asi mas baytrail celeron, co? Ale ani to by nemalo vytazovat az na 100% (asi kukas nejake HDvideo alebo co)