Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s klávesnicí

Ahoj,

Měl jsem včera v servisu noťas, nechával jsem si tam vyměnit větrák a dnes jsem si noťas přivezl domů a zjistil jsem, že mi tu nefungují určité tlačítka na klávesnici. Nefunguje ESC (dost důležitá klávesa), nefunguje F3 pro hledání na webu na stránce, nefunguje štelování zvuku a jasu obrazovky přes klávesovou zkratku [Fn] + šipky (nepomohla ani reinstalace Launch Manageru) a na další jsem zatím nepřišel, jinak vše ostatní funguje. Nevíte kde by mohl být problém? Dal bych ruku do ohně za to, že když jsem noťas předevčírem do toho servisu nesl tak mi tam fungovalo všechno co jsem popsal. Díky moc za pomoc

Mám vůbec nějakou možnost obrany, pokuď mě s tím pošlou do prdele, s tím, že mi klávesnice předtím opravdu fungovala? Pokuď bych používal klávesnici jenom na psaní tak tu naštěstí většina kláves funguje, ale jelikož na tomto noťasu často hraju hry, tak ESC je dost nutná funkce