Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD katra

Dobrý den, dnes jsem vyměnil SD kartu v telefonu Huawei P7 za větší a tu původně používanou jsem chtěl přeformátovat a používat na jiné věci.
Na původní kartě SD (AData) mi však i po pomalém i rychlém formátování trvale zůstává složka "baidu" a jako podsložka"tempdata" a v ní soubor označený " con.dat" .
Položka con.dat nejde nijak z karty smazat a to ani formátováním.
Prosím, poradí mi někdo co s tím ? Nerad bych kvůli tomu kartu vyhodil. Děkuji a přeji vám hezký den.

# Preformatuj ji pres diskpart.

1) Kombinace talcitek <WIN+R>
2) Do prikazového radku napises CMD
3) V otevrene konsoli zadas:

diskpart

• A budes v diskpart, nech si vyjet list tvych HDD etc prikazem :

list disk

• V listu disku si najdi tvoji SD karu /"jeji cislo", kterou zvolis :

select disk "CISLO"
kuprikladu : select disk 6

• Vycistis prikazem :

clean

# Pak uz jen tvé "SD" karte vytvor novou 'partition/naformatuj'.

[img=/file/view/25941-psh-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/25941-psh-jpg[/img]