Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde seženu zákl.desku do mobilu K750i ?

Hledal jsem skoro všude, ale nemohu nikde najít eshop nebo firmu která je mi schopna zaslat základní desku do mobilu Sony Ericsson K750i. Ostatní součástky jsou plně funkční, jenom deska má vadný prostřední joystick. Ten už jsem sehnal a nechal odborně přepájet, ale i tak nefunguje ve všech směrech.

Oslovil jsem Britex CZ, ale ti mi řekli že desky mají, ale samostatně neprodávají. Pouze zaslat k opravě za cca 6000 kč. Nový mobil stojí cca 4400 Kč, takže jsem je poslal ke všem čertům i s jejich deskou.

Bazarovku nechci kupovat protože to je jak sázka do loterie. :-/

Máte někdo kontakt na firmu u nás v republice nebo třeba na taiwanu která tuto desku má v nabídce ?

Děkuji za odpovědi.

Ja som spokojný tiež so SE, ale o softvérových chybách by som vedel rozprávať:
1. Zriedkavo zmrzne, ak mi niekto zavolá a ja posielam súbory cez infrák alebo proste niečo podobné.
2. Ak vytočím číslo zo zoznamu a pod tým menom mám viac čísel, tak na 80 % mi v zozname posledných volaných napíše nesprávne meno, ale v ňom je správne číslo, ak si dám zobraziť číslo.
3. Ak pošlem správu alebo zavolám na jedno špecifické meno (iné mi to nerobia) (tiež mám pod týmto menom viac čísel), tak po skončení hovoru, prípadne odoslaní SMS sa ma pravidelne pýta, či ho nechcem uložiť do zoznamu.

Pri bodoch 2 a 3 vylučujem duplicitu. Odstrániť tieto problémy viem tak, že vo viaccíselných menách nechám len jedno číslo a pre každé číslo vytvorím nové meno. Potom to môžem vrátiť zasa naspäť a približne 3-4 dni mám od bodu 2 pokoj. Ale na SE nedopustím. Na Nokiách sa mi napríklad nepáči, že autorské práva si už pomaly dávajú aj na tvar tlačítok (ripomínajú mi nemenovanú firmu p. Vila Brányho.