Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po aktualizaci nejde internet

Zdravím,po aktualizaci mi neběhá internet,při diagnostice a opravy sítě mi pise ze chybi jeden nebo více síťových protokolu,mohl by mi někdo poradit co s tím? Síť nebeha na všech počítačích-všechny mají win 10 ,ale ani na mobilu.

Síť nebeha na všech počítačích-všechny mají win 10 ,ale ani na mobilu.

A to na všetkých týchto počítačoch a mobile predtým fungovalo?

...chybi jeden nebo více síťových protokolu

Nefunguje to preto na všetkých prístrojoch, pretože nemáte správne nastavenú sieť.