Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením po upgradu na Windows 10

Dobrý den. Prosím o radu jak zprovoznit kabelový internet od O2 po upgrade na Windows 10. správce zařízení nehlásí problém a u ovladačů mi to píše že jsou aktuální. Stáhl jsem i nové a přeinstaloval. Problém stále přetrvává. WiFi mi funguje bez problémů a lehká u kabelu svítí zeleně. Když dám odstranit potíže píše mi to: sytému Windows se nepodařilo automaticky vytvořit vazbu zásobníku protokolu IP se síťovým adaptérem. Prosím o radu. Děkuji Luban

Chces spravnu radu, ale napises:
"Přeinstaloval jsem vše co šlo a žádná změna"
Co je "Přeinstaloval jsem vše" a z akej stranky si ovladace stahoval? V akom poradi si ich instaloval?
Ked z Microsoftu, tak si napred over, ci MS je vyrobca Tvojho hardveru (MS okrem mysi a klavesnic moc HW nevyrobil)

Na uvodnej strane dotazu je : Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu, na ktorej sa problém vyskytol.

To si odignoroval, takze tazko radit.

Jakym sposobom sa pripajas na co konkretne a jak presne to nefunguje?
Vymaz wifi siet zo zapamatanych a pripoj sa znova so spravnym heslom. Pripadne sem skopiruj vypis prikazu ipconfig -all
alebo si pozri u podrobnosti pripojenia ze jaku IP si dostal a vsetko ostatne