Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZVUK ?!

Hezký den, mám takový problém. Když chci hrát např. Zaklínače 3, tak mi nehraje dabing v cutscénách. Pokud jdu normálně po světě, tak je vše v pořádku. Taky mi nehrají, asi 2 videa na YT. Aktualizoval jsem ovladače, ale bez výsledku. Též jsem zkoušel vyměnit sluchátka, ale pořád bez výsledku.
Děkuji za jakékoliv rady.

Jo, je jedno cim cistis, dulezite je, ze jsi to vycistil. Otazkou zustava, co budes delat ted, kdyz jsi pravdepodobne vycistil i nejaky ten kodek nebo jeho zaznam v registru systemu.

Vidim to na dve moznosti: bud preinstalovat Windows a neinstalovat zadny cistic, cimz se pripravis o cisteni, ale zase ti budou fungovat programy vcetne her jako je Zaklinac 3 nebo se to pokusit nejak zbastlit. To muze byt na dlouho, nikdo nevime, co se vycistilo.

Muzes zkusit treba instalaci nejakeho kodek packu - muze pomoct, nemusi.