Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ostraneni programu

chcem sa spytat, stale ked dam odinštalovat jeden program nejde mi to nijak raz, skušal som to aj cez cclaner a nič,,, poradte mi niekto viac čo mam spravit dik

Já používám už několik let Revo Uninstaller verzi 1.9.5.0. Nikdy mě nezklamal. Po nainstalování zakaž aktualizace, jinak po čase o něj přijdeš. Program Ti vypíše co máš nainstalované a bez problémů odinstaluje co budeš chtít, vyčistí i PC od zbytků různých programů. Pořádně si přečti návod na používání. :-)

Revo Uninstaller

není nutné.
tazatel však utajuje, jaký vzpurný sw nebo crack zkouší odinstalovat.
já to myslel spíš pro případy zadřené do systému a špatně odebratelné: antiviry, nero.
samozřejmě když je výrobce prase, nepomůže ani svěcená - už jsem zažil, jak nerův clean tool zničil veškerá data na disku.