Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada za Microsoft Live Mail

Dobrý večer, poradí někdo funkční náhradu za již nefunkční Windows Live Mail ? Zkoušela jsem jej nainstalovat do Windows 10, ale nejde stahovat pošta z Microsoft účtu (outlook.com, live.com atd..). Děkuji za pomoc.

koho zajímají tvoje notifikace? ty nedokážeš mít víc mailových účtů?

zatímco v práci se bez mailového klienta neobejdu, doma je pro mě naprosto zbytečný, se s tím smiř, že taková možnost existuje.
jistě, že lidi mají různé potřeby - a ty proto musíš reagovat s iq živě?

k tazatelce:
kromě to maily, které obsahují přílohy (klasicky: powerpointový odpad) automaticky bez čtení mažu. takový hnůj nemám potřebu archivovat, čili ani to není důvod pro poštovního klienta v pc.

Ale koho zajímá co používáš ? Otázka zněla jasně : doporučte alternativu. Tečka.

Moje IQ nekomentuj, víš prdlačku kolik mám a ani to nijak nesovisí s mojí odpovědí.

To je jako když se někdo zeptá : Doporučte mi PC a ty mu napíšeš, já PC nepoužívám, hraju si na písku a stačí mi to.

Vidíš tam tu paralelu ? Ne, tak si udělěj IQ test...